Despre mine

Podu-Turcului jud. Bacau, Romania
O persoana optimista de obicei,care face tot posibilul sa isi indeplineasca visele.La mine "Speranta moare ultima" e motto-ul meu in viata ... :) Imi place sa am multi prieteni.Ador sa compun poezii si anumite povesti cu tema dramatica :D,imi place sa dansez :) [Dansul e viata mea] :X ... si ce as mai putea spune despre mine ... Hmm ... doar k ... Imi place viata,oricat de grea ar fi uneori!
Nu există nicio postare.
Nu există nicio postare.